top of page

YILDIRIM EMLAK ÇALIŞMA SİSTEMİ 
     
     

     GAYRİMENKUL SATIŞ VE PAZARLAMASI : Her türlü gayrimenkulun alım-satımı ve kiralanması işlerine aracılık etmek       
        
       DEĞERLEME (EKSPERTİZ) : Bir gayrimenkulun bulunduğu  sosyo-ekonomik çevre, yapısal çevresi ve tüm lokasyonu göz önünde bulundurularak günün piyasa koşullarına göre değerinin belirleyerek değerlenmesi.       
        
       FİZİBİLİTE (MAKUL DEĞER ÇALIŞMASI) :Gayrimenkulun mevcut durumu , hukuki ,ekonomik, genel mimari ve teknik özellikleri dikkate alınarak bugünkü ve gelecekteki  durumuyla ilgili konut ve işyeri sayısı, yatırımın maliyeti gibi hususlara bakılarak  sağlayacağı gelir ve  katma değerin belirlenmesi.       
        
       PİYASA(PAZAR) ARAŞTIRMASI: Gayrimenkulu bir yatırım aracı olarak gören müşterilerimize, ayırdıkları bütçe paralelinde değerlendirebileceği uygun alternatifleri sunmak amacıyla yapılan Pazar araştırması ..         
        
       GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI: Yapmak istediği yatırımı daha önceden belirlemiş  müşterilerimize daha etkili yatırım yapabilmelerini sağlamak amacıyla çeşitli alternatifler ve öneriler sunmak.       
        
       PORTFÖY YÖNETİMİ : Gayrimenkule yatırım yapmış ve belirli bir portföyü elinde bulunduran kişi ve kurumlara bu yatırımları daha akılcı ve yararlı kullanmaları yönünde hizmet vermek. 

bottom of page