top of page

ÖZGEÇMİŞİM

           

Ben Erhan Yıldırım 1978 yılında Tarsus’un Tekke mahallesinde 3 çocuklu bir ailenin en büyüğü olarak dünyaya geldim.  Annem ve Babam Tarsus’un ova köylerindendir.   
      
      Okul hayatıma 5 yaşında başlayarak  sırasıyla   ilk orta lise ve eğitimimi Tarsus’ta tamamladım. 1998 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü 2001 yılında yine Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve organizasyon yüksek lisans bölümünü hazırladığım tez ile tamamladım. 
      
      2002 yılında Erzurum’da askerliğimi tamamladıktan sonra Türkiye’nin en önemli şirketlerinden İskenderun Demir Çelik A.Ş.’de Yatırım Uzmanı olarak çalışmaya başladım. 
      
      İçimdeki kendi işimin sahibi olma hayalini Baba mesleğimiz olan Emlak sektöründe gerçekleştirmek istedim. Rahmetli babam Osman Yıldırım’ın itirazlarına rağmen 2006 yılı Eylül ayında istifa edip kendi işimizin başına geçtim. 
      
      Tarsus’ta 2 şube ile çalışan tek emlak firması olarak her zaman yeniliklere ve yaratıcılığa önem verdik. 1998 yılında YILDIRIM EMLAK ünvanı ile kurulan şirketimizi 2009 yılında Babamızın vefatı sonrası yeniden şubelerimizi birleştirerek faaliyetlerimize devam ettirdik. 
      
      Bölgemizde her  tür gayrimenkulün  alım satımında yılların tecrübesiyle sektörümüzün  ihtiyacı olan güvenilir hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sürekli yenilerek bir çok çalışmada ilklere imza atıyoruz. 
      
      Hiçbir zaman ben oldum demeden çalışmaya ve eğitimlerimizi almaya devam ediyoruz. 
      
      İş hayatı dışında  Halk oyunları ve Türk Halk müziği en büyük tutkum. Türk Halk Müziği arşivi ve makamlarıyla ilgili araştırmalar yapıyorum. Amatör olarak  bağlama ve ritm saz  çalıyorum. 
      
      İyi derecede İngilizce biliyorum. Evliyim ve  Osman Adahan isminde bir oğlum Ada isminde bir kızım  var. Mesleğimizı  ve insanlara yardım etmeyi çok seviyoruz. Babamızdan  aldığımız şanlı şerefli bayrağı her zaman daha yukarılara çıkarmak için mücadele veriyoruz.  
      
      Saygılarımla ERHAN YILDIRIM 

bottom of page